Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Aktuality

Příspěvky

Národní výstava Mladá Boleslav

17. 7. 2012

Na Národní výstavě psů v Mladé Boleslavi  se krásně a úspěšně prezentoval CAIGO CORO Prima Nova. Nejen, že získal od paní rozhodčí Dolejšové všechny dosažitelné tituly - CAC, NV, BOB, ale přidal v závěrečných soutěžích i čtvrté místo ve skupině - BIG !  Terezka,  panička pro Junior Handling šla poprvé ve 2. kategorii a umístila se na pěkném 4. místě. Blahopřejeme!!!

 

Biann Ashiba Camoro - BIA

6. 3. 2012

Vysvitlo sluníčko, sousedovic děti socializují nejen štěňata border kolií, ale i BIU. Navlékají na ně různé oblečky, chovají je, tahají (kdyby věděly, jaké "poklady" mají v ruce !! :-) ), hrají si s nimi s míčem atd. atd. Vkládáme pár snímků, jsem zvědavá, jestli a jak posoudíte, jak BIA roste. :-) :-)

 

bia.jpg

 

 

Plánujeme štěňátka

24. 2. 2012

Plánuji štěňátka od naší jediné chovné fenky Darling of Czech´s countryRINY, vystavený krycí list mám doma. Přijímám záznamy, na dotazy odpovím na tel. č. 602 428 626 nebo 491 491 492.

 

Krycí list pro Rinu

23. 2. 2012

Začátkem roku jsem požádala o krycí list pro DARLING of Czech´s country (RINU). Je to tak povahově skvělá fenka, že si myslím, že její štěňata opět nadchnou další majitele, tak, jako je tomu nyní. Krycího pejska jsem ještě nevybrala, ale asi dám na osvědčené spojení. Ještě uvidím. Případní zájemci si mohou dát záznam. Počítam, že Rinečka bude ctít tradici 3 štěňat, tak nebude problém vybrat si ty nej nej nej majitele. 

 

Nový přírůstek - BIA

22. 2. 2012

Na konci roku jsem dílem náhody nebo osudu "přišla" opět ke štěňátku šiby (Nikdy neříkej nikdy!! :-) ). Je jím fenka BIANN (BIA) Ashiba Camoro od MUDr. Evy Syslové z Českých Budějovic

 

MVP Litoměřice

22. 5. 2011

Na MVP v Litoměřicích byli naši zástupci dva - CAIGO CORO a BIUKUM. Bohužel se setkali ve stejné třídě. Známku výborný 1, titul CAC si vyběhal CAIGO, BIUKIM byl výborný 2, s titulem res CAC. BIUKIM ale potvrdil své kvality a dále v soupeření vyhrál  nad svým konkutentem a paní rozhodčí Pavlíková mu zadala titul res. CACIB. CAIGOVI byl navržen titul CACIB a následně si odnesl, v plemeni nejvyšší, titul BOB! CAIGO získal poslední titul CAC potřebný pro udělení titulu ČESKÝ ŠAMPION !!! Oběma pejskům a jejich majitelům blahopřeji!

 

Rina má štěňátka!!!

26. 4. 2011

DARLING of Czech´s country - RINA právě porodila! Dala standardně svá 3 štěňátka - 2 pejsky a 1 fenku! Štěňata vypadají báječně, mají krásné hlavy a měla by být "čistě" zlatá!

 

MVP České Budějovice 2011

24. 4. 2011

Na MVP v Českých Budějovicích posuzovala paní rozhodčí Pavlíková.  BIUKIM získal ve své třídě titul CAC.  CAIGO CORO ve třídě šampionů dostal také CAC a následně mu byl zadán i titul CACIB. Nově byl dcerou majitele, Terezkou, vystaven i v soutěži Junior Handling. Paní rozhodčí byla vyzdvihnuta jeho příjemná, klidná a přátelská povaha! Oběma pejskům a majitelům blahopřeji!

 

 

Březost Riny potvrzena

6. 4. 2011

Mylný ultrazvuk z předminulého týdne jsem včera vyvrátila a oznamuji, že šiba RINA (Darling of Czech´s country) BUDE mít štěňátka!!! Světlo světa by měla štěňátka spatřit cca 24.4., odběr je plánovaný 11. - 12. června. Jde o mimořádně opakované krytí, očekáváme stejně nádherná, povahově báječná a výstavně velice nadějná štěňata, která také byla v minulém "D" vrhu. Zájemci můžou volat na záznam kdykoliv na tel. č. 602 428 626 nebo pevnou linku 491 491 492.

 

 

Caigo Coro v Praze

15. 1. 2011

Veliký úspěch měl CAIGO CORO Prima Nova v sobotu 15. 01. v Praze v soutěži ŠAMPION ŠAMPIONŮ! V prvním kole 5. skupiny FCI posuzoval pan rozhodčí Otakar Vondrouš, ve druhém kole potom Kajga holandský rozhodčí Gerard Jipping postavil na 4. místo - za husky a před malamuta! Majitel Kaiga je začátečník a proto oceňuji jeho velkou snahu nic nepodcenit a že v heslu "štěstí přeje připraveným" se dostal tak vysoko! Přeji další úspěch, blahopřeji a děkuji za reprezentaci chovatelské stanice. Cením si úspěchu i proto, že máme jedinou fenu a ze tří štěňat ve vrhu byl CAIGO CORO takto úspěšný - 4. BIG!

 

caigo-coro.jpg

 

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17

následující »